КМ Грінхілз

Повний цикл робіт з ландшафтного дизайну: від проєктування до реалізації. 

portfolio-project

ПРО ПРОЄКТ

Project content image

Чудова ділянка площею 10 соток була реалізована в 2024 році. Робота над ландшафтним дизайном розпочалася саме із замовлення у нас ландшафтного проєкту.

Незвичним було те, що у котеджному містечку, де знаходиться ділянка, немає парканів. Дизайнеру потрібно було створити затишні зони відпочинку, використовуючи лише живі огорожі. 

Захиститися від сторонніх очей допомогла жива огорожа із туї Брабант. Зона басейну була висадженна 30-ма такими красунями заввишки 3.5 метри. 

Окрасою ділянки стала сосна Ватерері мультиштамб. Доповнили її самшити в вигляді куль та подушковидні ялинки Нідіформіс. 

Вхідна зона була особливо яскраво скомбіновна з різноманітних гортензій, деренів Коуза, троянд Девіда Остіна, подушковидних ялинок Глаука на штамбі і великої кількості обрієтти для створення квітучого килима весною. 

Project content imageProject content imageProject content image

Ландшафтні роботи включали в себе всі грунтові роботи, створення систем автополиву та освітлення, мощення доріжок, висаджування великомірів, плодового саду та реалізацію малинника. Трохи згодом були висаджені всі інші рослини, вкладений рулонний газон та виконана засипка з декоративного каміння та соснової кори. 

На даний момент ділянка знаходиться у нас на комплексному обслуговуванні

Project content image

Сподобався цей проєкт?

Consultation ImageConsultation Image