bg_product
Ландшафтний проєкт

Ландшафтний проєкт

Про послугу

Img

Що таке ландшафтний проєкт

У сучасному світі будь-яке будівництво починається з підготовки проєктної документації. Ландшафтна архітектура не є винятком і також потребує чітких та грамотних проєктних рішень. Отже, благоустрій прибудинкової території треба починати зі створення ландшафтного проєкту.

Img

Проєкт ландшафтного дизайну — це покроковий план, розроблений з метою вирішення архітектурних та естетичних аспектів облаштування природного простору, такого як сад чи садово-паркова територія. Цей творчий документ визначає структуру, композицію й елементи ландшафтного оформлення для організації гармонійного та естетичного середовища.

Для чого потрібний ландшафтний проєкт?  

Основною метою розроблення ландшафтного проєкту є створення концепції простору, що відповідає усім побажанням, мріям і потребам клієнта.

Img
Img

Цей документ включає всі необхідні креслення для реалізації благоустрою та ландшафтного дизайну на ділянці. Він покликаний мінімізувати майбутні зусилля та витрати на обслуговування ділянки, а також забезпечити максимальний затишок та зручність користування ландшафтним простором.

Опис усіх основних креслень викладено нижче.

Img

Ескізна пропозиція

Ескізна пропозиція є першим кроком до створення вашого майбутнього ландшафтного простору. При створенні ескізної пропозиції ландшафтний дизайнер формує максимально раціональне, зручне та ергономічне зонування ділянки з урахуванням Ваших побажань. На цьому етапі визначається де мають знаходитися такі зони, як: дитячий майданчик, зона патіо, парковка для авто, газон, зона басейну, кількість клумб, доріжки і мощення, город та багато інших зон, потрібних саме вам. 

Як правило, створюються декілька варіантів концепції саду. На основі обраної та затвердженої вами ескізної пропозиції формується генеральний план озеленення та благоустрою.

Img

Генеральний план ділянки

Генеральний план ділянки — головне креслення під час подальшого проєктування, на основі якого розробляються всі інші документи для озеленення. Він чітко показує планування і дизайн.

Img

Дендроплан

Дендроплан — план, на якому вказані всі запроєктовані та наявні рослини з розміщенням їх на ділянці. До нього додається асортиментна відомість рослин, у якій зазначено їх назви, кількість і розмір.

Img

Посадкове креслення

Посадкове креслення відображає розміщення запроєктованих рослин на ділянці, відстань між ними та іншими архітектурними елементами (парканами, будівлями тощо).

Img

Розбивочне креслення

Розбивочне креслення — це технічний документ, що показує розміщення різних елементів на ділянці. Креслення точно визначає положення й розміри майбутніх клумб, доріжок, водних об’єктів та інших елементів ландшафту на ділянці.

Img

Схема автоматичного поливу

Схема автоматичного поливу відображає розміщення трубопроводів, зрошувачів, електромагнітних клапанів та інших елементів автополиву на ділянці. Вона допомагає визначити оптимальний спосіб розташування елементів для забезпечення рівномірного та ефективного зрошення рослин.

Img

Схема ландшафтного освітлення

Схема ландшафтного освітлення — це креслення, на якому вказано типи ландшафтних світильників, їх кількість та місце встановлення на ділянці, а також може міститися інформація про вуличні розетки та вимикачі, що відповідають за різні зони освітлення. Схема демонструє як освітлення буде інтегровано в ландшафтний дизайн, сприяючи не лише функціональності, а й створенню атмосфери та візуального ефекту.

Img

Схема водовідведення

Схема водовідведення візуально відображає план і конфігурацію системи відведення води на ділянці. Вона показує як вода відводиться від різних ділянок до спеціально облаштованих водостічних систем, дренажних каналів або інших об'єктів. 

Img

3D-візуалізація проєкту

3D-візуалізація проєкту — тривимірне зображення запроєктованої концепції ландшафтного дизайну на вашій ділянці. Візуалізація проєкту ландшафтного дизайну в 3D дає змогу побачити як виглядатиме в майбутньому ваш  сад і за потреби внести зміни ще до початку його реалізації.

Img
ImgImgImgImgImgImgImgImgImg
Img

Чому варто почати благоустрій своєї ділянки з розроблення ландшафтного проєкту?

 1. Ви отримаєте докладну документацію з чітко визначеним обсягом робіт і матеріалів.

 2. 3D-візуалізація покаже вам як виглядатиме ландшафтний дизайн ділянки ще до початку його реалізації.

 3. Ландшафтний проєкт дасть можливість розрахувати необхідний бюджет для реалізації майбутнього саду.

 4. Ви можете вносити зміни у ландшафтний дизайн своєї ділянки ще на етапі проєктування, а не реалізації, коли це значно складніше та затратніше.

 5. У вас є чіткий план послідовності робіт, що істотно скорочує витрати на реалізацію проєкту. 

 6. Наявність документації з детальним описом робіт і матеріалів  дасть вам змогу проаналізувати ринок та порівняти цінову політику нашої компанії з конкурентами. Це виведе вашу співпрацю з нами на новий рівень довіри. 

Img

Як відбуватиметься процес роботи з нашою компанією?  

 1. Після вашого звернення за номером телефону, що вказаний на сайті, чи формою зворотнього зв’язку ми надаємо необхідну інформацію щодо ландшафтного проєктування. 

 2. Домовляємося про виїзд на ділянку в зручний для вас час.
 3. Під час зустрічі на ділянці ми беремо до уваги всі ваші побажання, плани, вимоги і мрії стосовно майбутнього благоустрою та обговорюємо їх. Проводимо фото- й відеофіксацію ділянки. 

 4. За необхідності робимо геодезичну зйомку ділянки.

 5. Надаємо комерційну пропозицію з ландшафтного проєктування і після погодження підписуємо договір. 

 6. Роботу починаємо зі створення ескізної пропозиції. Пропонуємо декілька ескізів з різними варіантами можливого зонування вашої ділянки. Це один із найважливіших етапів у створенні ландшафтного проєкту, адже на основі затвердженого ескізу буде створюватися генеральний план. 

 7. До затвердженої ескізної пропозиції ми обов’язково додаємо 3D-візуалізацію. Це підбірка фотографій та відео, які дають змогу зрозуміти та візуально оцінити ваш майбутній сад.

 8. Після внесення правок і затвердження ескізу ми починаємо підготовку необхідних креслень для реалізації ландшафтного проєкту. Якщо у вас виникають питання або побажання до певних елементів проєкту, ми обов’язково все враховуємо і вносимо зміни.

Ми точно знаємо, що всі ділянки унікальні й підхід має бути індивідуальним до кожного клієнта, тому створили пакетні пропозиції. Тут ви можете обрати пакет на ландшафтне проєктування, який відповідатиме вашим вимогам і потребам. Якщо ж жоден із запропонованих пакетів не підходить, ми радо сформуємо для вас персональну пропозицію. 

Img

Замовивши ландшафтний проєкт у нас, ви: 

 • отримаєте весь пакет необхідних документів і креслень для реалізації вашого майбутнього саду;

 • зможете замовити реалізацію вашого проєкту під пильним авторським наглядом дизайнера, який його створював;

 • розв'яжете проблему заплутаних доріжок і не вірно розміщених зон; 

 • матимете ефективну схему автополиву, яка заощадить ваш час і кошти; 

 • отримаєте комфортне освітлення у вечірній час з підсвіткою лише тих зон, які того потребують;

 • не купите ті рослини, які точно не будуть рости на вашій ділянці;

 • не будете пересаджувати рослини по декілька разів, бо при цьому вони зазнають значного стресу, травмуються, знижується їх декоративність;

 • збережете кошти на реконструкцію клумб, доріжок, високих грядок, теплиці та навіть газону, адже з ландшафтним проєктом все буде зроблено правильно одразу;

 • отримаєте сучасний і стильний ландшафтний дизайн, який підходить саме до вашого будинку, місцевості, а головне, в якому буде комфортно і затишно.

На сьогодні наша команда спроєктувала і реалізувала понад 300 ландшафтних проєктів, деякі з них ви можете подивитися у нашому портфоліо.

Позбавте себе клопоту і залиште планування ділянки нам. Професійні дизайнери компанії “Райсад” максимально детально занурять вас в атмосферу майбутнього саду, а якісна 3D-візуалізація розвіє всі ваші сумніви. 

Залиште заявку нижче і нумо проєктувати ваш райський куточок разом!

Проєктування

Пакет базовий

Мрійник

3000 грн/100 м2

Підійде для тих, хто хоче отримати базовий набір документів для реалізації основних елементів майбутнього саду. 

До пакету входять: 

 • розробка стилю та концепції
 • генеральний план з функціональними зонами 
 • дендроплан
 • асортиментна відомість рослин
 • посадкове креслення
 • ЗD візуалізація

Пакет стандартний

Реаліст

3500 грн/100 м2

Підійде для тих, хто хоче отримати всі необхідні документи для повноцінної реалізації майбутнього саду.

До пакету входять:  

 • розробка ескізної пропозиції (2 варіанти)
 • генеральний план з функціональними зонами 
 • дендроплан
 • асортиментна відомість рослин
 • посадкове креслення
 • розбивочне креслення
 • схема автоматичного поливу
 • схема ландшафтного освітлення
 • ЗD візуалізація

Пакет преміальний

Ідеаліст

6500 грн/100 м2

Підійде власникам ділянок з перепадами висот або складними геологічними умовами. 

До пакету входять:

 • розробка ескізної пропозиції (2 варіанти)
 • генеральний план з функціональними зонами 
 • дендроплан
 • асортиментна відомість рослин
 • посадкове креслення
 • розбивочне креслення
 • схема автоматичного поливу
 • схема ландшафтного освітлення
 • ЗD візуалізація
 • схема водовідведення
 • схема вертикального планування
 • план дренажної системи

Прайс на проєктні роботи

Види робіт
Од. виміру
Ціна, грн
Примітка
Консультація з виїздом на ділянку
виїзд
500
в межах м. Києва
Консультація з виїздом на ділянку
виїзд
1000
в радіусі 50 км від м. Києва
Геодезична зйомка ділянки
послуга
від 4000
Основа для ландшафтного проєктування
Замір ділянки, складання плану
100 м2
250
для геометрично простих та рівних ділянок
Ескізний ландшафтний проєкт
100 м2
3000
Розробка концепції саду, ЗD візуалізація, генеральний план, дендроплан, асортиментна відомість, посадкове креслення.
Комплексне стандартне проєктування ділянки до 5 соток
послуга
14000
Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 5 до 10 соток
100 м2
3500
Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 11 до 20 соток
100 м2
3200
Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 21 сотки
100 м2
3000
Пакетна пропозиція
Проєкт вертикального планування ділянки (рельєф)
100 м2
2000
Для ділянок з перепадом висоти
Схема дренажної системи
100 м2
300
План дренажної системи + кошторис
Схема системи автополиву
100 м2
300
План автоматичного поливу + кошторис
Схема ландшафтного освітлення
100 м2
500
План освітлення + кошторис
Схема водовідведення
100 м2
300
План водовідведення + кошторис
Проєкт декоративної водойми
1 варіант
договірна
Ескіз. Розбивочне креслення. Супровідна записка
План і розкладка мощення (доріжок)
100 м2
від 250
Проєктування квітників, міксбордерів, декоративних композицій
1 варіант
від 2500
Ескіз. Розбивочне креслення. Супровідна записка
Види робіт
Консультація з виїздом на ділянку
Од. виміру: виїзд
Ціна, грн: 500
Примітка: в межах м. Києва
Консультація з виїздом на ділянку
Од. виміру: виїзд
Ціна, грн: 1000
Примітка: в радіусі 50 км від м. Києва
Геодезична зйомка ділянки
Од. виміру: послуга
Ціна, грн: від 4000
Примітка: Основа для ландшафтного проєктування
Замір ділянки, складання плану
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 250
Примітка: для геометрично простих та рівних ділянок
Ескізний ландшафтний проєкт
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 3000
Примітка: Розробка концепції саду, ЗD візуалізація, генеральний план, дендроплан, асортиментна відомість, посадкове креслення.
Комплексне стандартне проєктування ділянки до 5 соток
Од. виміру: послуга
Ціна, грн: 14000
Примітка: Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 5 до 10 соток
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 3500
Примітка: Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 11 до 20 соток
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 3200
Примітка: Пакетна пропозиція
Комплексне стандартне проєктування ділянки від 21 сотки
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 3000
Примітка: Пакетна пропозиція
Проєкт вертикального планування ділянки (рельєф)
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 2000
Примітка: Для ділянок з перепадом висоти
Схема дренажної системи
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 300
Примітка: План дренажної системи + кошторис
Схема системи автополиву
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 300
Примітка: План автоматичного поливу + кошторис
Схема ландшафтного освітлення
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 500
Примітка: План освітлення + кошторис
Схема водовідведення
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: 300
Примітка: План водовідведення + кошторис
Проєкт декоративної водойми
Од. виміру: 1 варіант
Ціна, грн: договірна
Примітка: Ескіз. Розбивочне креслення. Супровідна записка
План і розкладка мощення (доріжок)
Од. виміру: 100 м2
Ціна, грн: від 250
Примітка:
Проєктування квітників, міксбордерів, декоративних композицій
Од. виміру: 1 варіант
Ціна, грн: від 2500
Примітка: Ескіз. Розбивочне креслення. Супровідна записка

Проєктуємо ваш сад?

Consultation ImageConsultation Image