bg_product
Команда

Команда

ПРО НАС

Img

У нас ви можете замовити ландшафтний проект і всю необхідну документацію для озеленення, підібрати стиль ландшафту, що підходить Вам до смаку. Посіяти або застелити вже готовий рулонний газон, створити альпінарій, рокарій та квітник, влаштувати водойму чи струмок з водоспадом, викласти доріжки та майданчики. 

Також ми надаємо рослини з власного розплідника в Україні, і за бажанням можемо доставити будь-які рослини з-за кордону на замовлення, що дозволяє суттєво заощадити витрати та ваш час. У нас Ви можете взяти в оренду необхідний інструмент для підтримки краси та здоров'я саду або запросити наших фахівців для догляду за ним.

Ми - компанія “РайСад”. Наша ціль - забезпечити повний спектр послуг з ландшафтного дизайну, благоустрою та озеленення і допомогти вам створити ідеальний куточок природної краси на вашій ділянці. 

Наша компанія працює на ринку ландшафтних послуг з 2006 року. З нашою допомогою Ви можете комплексно підійти до благоустрою території, не вдаючись до послуг інших компаній, що значно заощадить Ваш бюджет і час на пошуки додаткових підрядників.

Img

Штат компанії складається зі спеціалістів з вищою спеціалізованою освітою та з великим досвідом роботи у сфері благоустрою, ландшафтного дизайну та озеленення. Це гарантує високу якість виконання робіт. Ви в будь-який час можете отримати кваліфіковану консультацію за телефонами, вказаними на сайті, а також викликати фахівця до себе на ділянку.

Ми беремо на себе всі етапи робіт: ландшафтне проектування, 3D візуалізація, монтаж систем автополиву, освітлення та дренажу, підбір та висадка рослин, а також догляд за садом. 

Телефонуйте нам і давайте разом створювати справжній рай у вас вдома!

Img

Команда

Проєктуємо ваш сад?

Consultation ImageConsultation Image