bg_product
Запуск автополиву

Запуск автополиву

Про послугу

Img

Що таке автоматичний полив?

Автоматичний полив — це система, що забезпечує оптимальною кількістю вологи ваш сад, газон або інші зелені зони без зайвого втручання. Вона заощаджує ваш час і кошти, адже процес поливу відбувається автоматично і з використанням необхідної кількості води. Також автополив попередить проблеми із перезволоженням або нестачею вологи на вашій ділянці.

Img

Щоб автоматична система поливу слугувала не один рік, а її робота була безперебійною та ефективною, власнику варто подбати про правильне й своєчасне її обслуговування. Система автополиву щороку потребує консервації на зимовий період та правильного відновлення роботи навесні.

Коли потрібно запускати систему автоматичного поливу? 

Весняний запуск системи поливу включає комплекс робіт, необхідних для безперебійного функціонування поливу після зимового періоду. Розконсервацію слід починати коли нічна температура стабілізується до +5 °С, оптимально це квітень-травень. 

Img
Img

На відміну від запуску системи після монтажу, коли всі її частини нові та налаштовані виробником, під час розконсервації таку підготовку можна проводити самостійно або за можливості довірити цю роботу професіоналам.

Img

Етапи розконсервації автополиву  

1. Встановлення насосу (за необхідності). 

Початковим кроком розконсервації є перевірка та встановлення насоса, якщо він був демонтований восени у тепле місце для зберігання. Далі перевіряємо і регулюємо тиск повітря в гідроакумуляторі, якщо він є в системі. Приділяємо особливу увагу блоку регулювання тиску в системі, що встановлений на насосі, та налаштовуємо його за необхідності.

2. Перевірка фільтрів

Для поливу рослин і газону на ділянці системою автополиву варто використовувати чисту воду. Якщо ж такої можливості немає, то необхідно встановити фільтр. Більшість систем автоматичного поливу, змонтовані в м. Київ та Київській обл., мають такі фільтри та потребують постійного обслуговування, їх необхідно обов’язково перевіряти навесні. Більшість фільтрів для очищення води від механічних домішок можна почистити. Якщо ж тип фільтра не підлягає очищенню, він пошкоджений або несправні окремі елементи, то такий фільтр потрібно замінити.

3. Перевірка комплектуючих системи на механічні пошкодження.

Усі компоненти системи автоматичного поливу обов’язково ретельно перевіряємо на наявність механічних пошкоджень, що могли виникнути у зимовий період. Насамперед це зрошувачі, вони найбільш пошкоджуються під час замерзання води за неякісно виконаної консервації системи автополиву. Також перевіряємо всі елементи крапельного поливу, а саме: фітинги, з’єднання, крапельні трубки. 

  1. Запуск системи

Якщо в системі автополиву є ємність для води, то перед запуском цей резервуар обов’язково наповнюємо. Далі запускаємо насосну станцію та перевіряємо її роботу. За результатами тестового запуску системи насосна станція має відпрацювати певний час, створити тиск, після чого автоматично відключитись.

Якщо насос вимкнувся і тиск не знижується, то система повністю герметична. Якщо ж насос не вимикається і тиск не підвищується вище за будь-яке значення, то, найімовірніше, в трубопроводі є витік води. Також коли насос відключився при досягненні максимально заданого тиску, але він починає знижуватися, то, можливо, є пошкодження фітингів або труб у системі. Таку проблему знайти складно, але вона проявиться згодом, оскільки на ділянці з’явиться місце зі значним перезволоженням.

5. Налаштування зрошувачів

Упевнившись, що насосна станція працює добре і ніде немає витоку води, переходимо до перевірки кожної зони системи автополиву — вмикаємо на контролері по черзі кожну зону поливу. Це дасть нам змогу перевірити роботу зрошувачів, скорегувати сектор і радіус поливу. Якщо фільтрувальні елементи дощувателів засмічені, то промиваємо їх. Якщо вони в неробочому стані чи пошкоджені, то робимо заміну.

6. Налаштування та програмування контроллера

Останній крок розконсервації автополиву — це налаштування контролера, що керує системою. Він має бути запрограмований з урахуванням поточних погодних умов, видів рослин та їх потреб у волозі. Далі визначаємо оптимальний графік поливу для кожної окремої зони. Тепер система готова до експлуатації!

 

Професійний запуск системи автополиву

Запуск системи автополиву – завдання, яке вимагає кваліфікованого підходу та досвіду. Виконати його самостійно може бути доволі складно. У таких випадках ми готові взяти на себе всю відповідальність та надати вам професійну допомогу. Компанія “Райсад” надає гарантію на всі виконані роботи і безкоштовну консультацію, якщо у вас виникнуть будь які питання. 

Замовити та виконати послуги з весняного запуску поливу можна відразу після припинення морозів. Наш фахівець може перевірити та налаштувати всю систему, а запустити її в експлуатацію можна у потрібний вам час сезону одним поворотом тумблера на контролері.

Не гайте час і нерви на самостійні спроби. Довірте професіоналам від "Райсад" турботу про вашу систему автополиву, і ми зробимо все для того, щоб ваш сад завжди отримував необхідну кількість вологи і виглядав як райський куточок на Землі.

Ознайомтеся з нашими розцінками на роботи  нижче та зробіть крок до якісного поливу вашої ділянки разом з нами.

Прайс на роботи

Види робіт
Од. виміру
Ціна, грн
Примітка
Встановлення / зняття насосу
шт
500
Підключення і набір ємності для води
м3
300
Запуск зони поливу
шт
300
Транспортні витрати
км
15
Види робіт
Встановлення / зняття насосу
Од. виміру: шт
Ціна, грн: 500
Примітка:
Підключення і набір ємності для води
Од. виміру: м3
Ціна, грн: 300
Примітка:
Запуск зони поливу
Од. виміру: шт
Ціна, грн: 300
Примітка:
Транспортні витрати
Од. виміру: км
Ціна, грн: 15
Примітка:

Виникли питання? Ми поруч

Consultation ImageConsultation Image