bg_product
Благоустрій території

Благоустрій території

Про послугу

Img

Доглянуту й привабливу присадибну ділянку вважають показником благополуччя мешканців будинку. Будинок, оточений квітами або розкішними деревами, завжди привертає увагу та справляє позитивне враження. Проте для цього потрібні не лише спеціальні знання з ландшафтного дизайну, а й комплексний проєкт благоустрою території.

Img

Благоустрій ділянки — це комплекс дій, спрямованих на удосконалення території, поліпшення умов для зручного й комфортного перебування на ній, створення естетичного вигляду та використання для власних різноманітних потреб. Зокрема, це такі заходи, як озеленення, влаштування доріжок, встановлення елементів ландшафтного дизайну, огородження тощо.

Img
Img

Роботи з благоустрою ділянки мають на меті: 

  • забезпечити комфортні умови для проживання та відпочинку;  

  • створити привабливий вигляд території за допомогою ландшафтного дизайну, квітників, дерев та інших природних чи архітектурних елементів;

  • облаштувати безпечні умови для проживання, зокрема правильне освітлення, зручні доріжки тощо;

  • раціонально використовувати природні ресурси та дотримуватися екологічних стандартів;

  • підвищити вартість земельної ділянки та будинку у разі прийняття рішення про їх продаж.

 

Img

Види робіт з благоустрою території 

Ми, фахівці з компанії “Райсад”, вважаємо, що проведення благоустрою ділянки є надзвичайно важливим заходом, на рівні з будівництвом будинку, і до нього слід поставитися дуже відповідально й уважно. Пропонуємо низку послуг, які допоможуть облаштувати вашу ділянку. 

Влаштування доріжок і мощення

Ці ландшафтні об’єкти є чи не найважливішими елементами у благоустрої. Саме від них залежить чи зручно й безпечно вам буде переміщуватися територією присадибної ділянки. Ми проєктуємо і реалізуємо такі види мощення: декоративне, з натурального каміння, клінкером, покрокові доріжки, доріжки з використанням гравію, дерев’яних зрізів або мульчі. Ми підберемо оптимальний матеріал, який надасть естетичного вигляду і буде практичним. Так, після дощу або у сльоту ви не посковзнетеся, а ваше взуття залишиться чистим.  


Саджання рослин

Ми висаджуємо різноманітні рослини: від великомірів (детальніше тут) до трав і однорічників. Серед найпоширеніших послуг є створення живої огорожі, закладення плодового саду, формування рокаріїв із невеликих рослин та розаріїв. Це різнопланові задачі, які потребують спеціальних знань як висаджувати ту чи іншу рослину. 


Облаштування клумб, квітників і міксбордерів

Така послуга відрізняється від саджання рослин більш комплексним підходом. В облаштуванні клумб, як правило, використовуємо або агротканину, або кору для мульчування. При оформленні клумби декоративним камінням агротканина відділяє його від землі, тим самим воно не забруднюється під час дощу та за необхідності його можна легко зібрати й помити, що особливо зручно з білим камінням. Щоб запобігти розростанню бур’яну застосовуємо соснову кору. Засипаємо її у два шари, знизу — дрібна фракція, а зверху — велика, це надає естетичного виду і збереже дрібну кору від видування вітром. 

Облаштування квітників і міксбордерів починається зі створення їх ескізної схеми. Ми добираємо і погоджуємо з вами список рослин і місце їх розміщення. Обов’язково встановлюємо пластиковий бордюр, що відділить квітник від газону, допоможе естетично зонувати об’єкти в саду і полегшити догляд як за квітником, так і за газонною травою. 


Встановлення великогабаритного каміння

Сад каменів — це особлива аура і філософія. Якщо ж ви ще не готові до такого, а хочете прикрасити сад лише декількома кам’яними велетнями, то ми допоможемо з цим. Каміння можна вибрати у наших перевірених постачальників. Ми одразу організуємо доставку до вашої ділянки і обережно встановимо камені на обране вами місце з дотриманням всіх технічних вимог. Майте на увазі, що робота з встановлення великогабаритного каміння є складною і дорого коштує, але естетичний вигляд, якого набуде ділянка після, точно того вартий. 


Облаштування декоративного городу

Популярною в останні роки є послуга з встановлення високих грядок і теплиць. Ми підкажемо вам де найдешевше можна придбати високі грядки і як оптимальніше їх використовувати. Допоможемо вибрати місце на ділянці (воно дуже важливе) та встановити конструкцію. Приготуємо суміш чи заповнимо високу грядку вже готовим ґрунтом і за бажанням навіть зробимо автополив. 


Будівництво підпірних стінок

Їх споруджують здебільшого на ділянках з природним нахилом для стримання маси ґрунту від зсувів. Однак останнім часом у ландшафтному дизайні дедалі частіше використовують декоративні підпірні стінки для надання ділянці особливої текстури. Яким би не був ваш задум, спеціалісти компанії “Райсад” мають необхідний досвід для його втілення. 


Обладнання штучних водойм

Вони створюють оптимальний мікроклімат як для рослин, так і для людини. До них належать такі ландшафтні об’єкти: водоспад, фонтан, струмок, штучне озеро. Призначені для зволоження повітря і полегшення спеки літніми вечорами. Також у штучних водоймах можна вирощувати риб кої, які, за повір’ям, приносять удачу.  


Якщо ви не знайшли серед запропонованого переліку послугу з благоустрою території, що необхідна вам зараз, зверніться за номером телефону, вказаним у шапці сайта. Ми знайдемо вихід із ситуації, адже список робіт такий великий, що про всі розповісти не встигаємо. 


Компанія “Райсад” — це про любов до рослин, про якість наданих послуг, сервіс і комфорт спілкування. Звертайтеся до нас для замовлення послуг з озеленення та благоустрою території чи комплексного догляду за ділянкою. Ви точно будете задоволені співпрацею!

Виникли питання? Ми поруч

Consultation ImageConsultation Image